Aktuálny čas: 22:05
30. May 2024

baner.png

 Referencie

 

  • Daniela Loptičieková, Banská Bystrica:

Vo svojom živote som nespravila veľa dobrých rozhodnutí, ale kúpa filtra od AQUA gold Servis s.r.o. patrí medzi tie najlepšie rozhodnutia.

 

  • Ambróz Jónatoczki, Dunajská Streda:

Kým manželka nezakúpila filter od AQUA gold Servis s.r.o. pil som len pivo. Teraz už vypijem viac vody ako piva.

 

  • Žaneta Topienková, Bratislava:

Som veľmi rada, že už aj v našej domácnosti máme filter od AQUA gold –u. Kúpu filtra mi odporučila moja suseda, vzhľadom k mojim zdravotným problémom. Tento filter mám viac ako rok a aj vďaka nemu sa môj zdravotný stav výrazne zlepšil.

 

  • Dagmara Koníková, Bratislava:

Voda z vodovodu nám nikdy moc nechutila. Pred kúpou filtra sme to riešili kupovaním minerálok. Keďže v dnešnej dobe ceny neuveriteľne rastú, manžel rozhodol, že si kúpime filter na vodu od AQUA gold Servisu. Dnes už sa nemusíme vláčiť so žiadnymi minerálkami a prefiltrovaná voda má vynikajúcu chuť.

 

  • Flórian Smiesko, Krupina:

Zakúpili sme si filter od firmy AQUA gold Servis , a keď k nám prídu vnúčence už im vôbec nemusíme kupovať rôzne nezdravé sladené vody. Už aj sami si načapujú prefiltrovanú vodu, ktorá im veľmi chutí.

 

  • Ján Maliekovič, Bratislava:

Som majiteľom menšej firmy. Pred časom som sa rozhodol vyriešiť v tejto mojej firme „pitný režim“. Dlho som vyberal z rôznych ponúk no napokon som sa rozhodol pre výdajník vody od AQUA gold Servis-u. O tom, že som sa rozhodol správne teraz už vôbec nepochybujem, som rád že „pitný režim“ v mojej firme už rieši práve AQUA gold Servis. A aj moji zamestnanci sú s filtrom spokojný, o čom svedčí aj fakt, že niektorí z nich si do svojich domácnosti kúpili filter od AQUA gold Servisu.

 

  • Justína Lavíchová, Košice:

Filter na vodu som poznala ešte z domácnosti mojich rodičov. Tento rok som si zariaďovala svoju vlastnú domácnosť a filter na vodu v nej nesmel chýbať. Vôbec si neviem predstaviť, že by som musela variť z nefiltrovanej vody. Keď prídu na návštevu známi a uvarím im kávu, nevedia si ju vynachváliť.

 

  • Ľubica Janová, Poprad:

Už nejakú dobu vlastním filtračnú sprchu AQUA Shower. Keďže mám alergiu na chlór, sprchovanie v nefiltrovanej vode moc mojej pokožke neprospievalo. Kúpou filtračnej sprchy sa však tento môj problém skoro úplne odstránil.

 

  • Mária Hrášková, Piešťany:

Už viac ako 4 roky máme namontovaný v našej domácnosti filter na vodu. Pretože víkendy trávime na našej chate a na filtrovanú vodu sme si veľmi zvykli, dali sme si tento rok aj na našu chatu namontovať filter. Teraz vlastníme filtre 2 a na chatu si už nemusíme nosiť filtrovanú vodu vo fľašiach.
 

 

Príklad naších montáži: